برگزاری نشست نوروزی "خط نخوانده توسعه "کانون نجیرم +تصاویر

نشست نوروزی کانون رشد و توسعه نجیرم با عنوان "خط نخوانده توسعه" در محل خانه سازمان های مردم نهاد شهرستان دیّر برگزار گردید.

به گزارش شبکه سازمان های مردم نهاد شهرستان دیّر ngodayyer.ir در این نشست که با هدف بررسی وضعیت توسعه شهرستان دیّر تشکیل شده بود ؛ نخبگان سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی شهرستان دیّر، اساتید دانشگاه ، مدیران ارشد دیّری شاغل در دیگر نقاط استان با ارایه راهکارها و پیشنهادات خود در حوزه توسعه این شهرستان به بحث و گفتگو پرداختند.

این نشست که با حضور پرشور فرهیختگان شهرستان دیّر برگزار شده بود تا پاسی از نیمه شب ادامه داشت و حاضران در این نشست همدل و همزبان برای توسعه این دیار و مشارکت خود در فرآیند توسعه و در کنار کانون رشد و توسعه نجیرم متعهد شدند.

از حواشی جذاب این برنامه ارتباط مستقیم تصویری با  محمد افراسیابی بخشدار سالهای 1350 بندر دیّر  بود که هم اکنون در کشور سوئد و شهر یوله ساکن می باشد .

بخشدار سال 1350 بندر دیّر به ذکر خاطراتی از زمان حضور خود در این شهر پرداخت و با ابراز خوشحالی از این فرصت گفت: اتفاقات این بندر را دنبال میکنم و دوستان بسیاری در این شهر داشته و دارم و هدفم فقط خدمت به مردم نجیب جنوب بود.افراسیابی در روز تولد خود میهمان این نشست بود.

 

 ارتباط ویدیو کنفرانس با محمد افراسیابی